Organik Süt

ile Sağlıklı Besinler, Mutlu Nesiller

Follow us on social

Tanıtım Videosu

Organik Sütü Arayanlara Kapısına Kadar Servis

24 Temmuz 2019

İstanbul Küçükçekmece’de Saklı Çiftlik adı altında hizmet veriyoruz. Vatandaşlarımız ister sakliciftik.com adresimizden, ister 0(212) 934 0 444 telefon numaramızdan bizlere ulaşarak siparişlerini bize ileterek evlerine kadar bırakıyoruz ve servis ücreti talep etmiyoruz.


VATANDAŞLARIMIZIN SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE ÇOCUKLARINI BÜYÜTMELERİNİ HEDEFLİYORUZ


Amacımız insanların sağlıklı çocuklar yetiştirmeleri bilincini arttırarak doğal süt ve süt ürünlerini tüketmesini sağlamak ve gelecek nesillere de aktarmalarını istiyoruz. Tamamen organik, doğal, sağlıklı ortamda ve sağlıklı besinler ile beslenen ineklerimizden elde ettiğimiz sütleri sizler ve gelecekteki nesillere sunuyoruz. 09:00-19:00 saatleri arasında sizlere hizmet vererek gönülleri fethetmek amacıyla bu yolda güveninizi kazanarak ilerlemeye devam ediyoruz.


KÜÇÜKÇEKMECE’DE SÜT TÜKETİMİNİ ARTTIRMAYI HEDEFLİYORUZ


Saklı Çiftlik Küçükçekmece’de süt tüketimine genelde küçük çocukları olanlar ve dışarı çıkmakta güçlük çeken kişiler için kapıya kadar servis verdiğimiz bu işte küçük, büyük, yaşlı ve gençlerden de ilgi görmekteyiz. Tüketicilerimizin artık gelişen bu teknoloji çağında markete, bakkala gitmekle uğraşmak yerine tek bir telefon ile ya da web adresimizden siparişlerini vererek evlerine kadar servis yapıyoruz. Süt tüketiminin çok az olduğu ülkemizde süt tüketimini arttırmaya Küçükçekmece ilçesinden başlayarak diğer ilçelere kadar yayacağımızı kendimize ilke haline getirdik.


Saklı Çiftlik doğal, günlük ve taze sütlerinden faydalanmak için yapmanız gereken tek şey Saklı Çiftlikden sipariş vermek. Bunun için 0(212) 934 0 444 telefon numarasından bizlere ulaşarak siparişlerinizi rahat ve güvenli bir şekilde verebilirsiniz.