Organik Süt

ile Sağlıklı Besinler, Mutlu Nesiller

Follow us on social

Tanıtım Videosu

Manda Sütünün Faydaları

24 Temmuz 2019

Manda sütü, diğer sütlerden daha fazla protein ve mineral içerdiği için vitamin deposu bakımından oldukça zengindir. Dolayısıyla vücudun besin ihtiyacının büyük bir bölümünü karşılamaktadır. Günde bir bardak manda sütü tüketmek tüm besin ihtiyaçlarını karşılar. Manda sütünün Laktoz yani süt şekeri değeri diğer sütlere oranla daha düşük olduğu için laktoza alerjisi olan kişilerin rahatlıkla tüketebileceği süttür.

 

Çocukların, yetişkinlerin ve yaşlıların her gün tüketmesi gereken besin kaynağıdır. Kemik erimesini inanılmaz derece de engellediği gözlemlenmiştir. Manda sütünde ayrıca yüksek miktarda yağ bulunmaktadır, bu da vücudun ürettiği enerjiyi iki katına çıkararak daha enerjik olmanızı sağlamaktadır. Uzmanlar tarafından da kansere yakalanma riskini azaltıldığı doğrulanmıştır. Kilo vermeye de yardımcı olan manda sütü bizler için büyük bir nimettir. 

 

Manda sütünün faydalarından yararlanmak isterseniz tek yapmanız gereken Saklı Çiftlikne sipariş vermek. Bunun için: (0530) 562 14 53 numaralı telefonu arayarak güvenle sipariş verebilirsiniz.